Opinie o Nas
  • Outlet

Outlet.jpg

Outlet

 

Outlet, to sprzęt pochodzący z końcówek kolekcji, wyprzedaży, likwidacji sklepów, poekspozycyjny, odnowiony przez producenta, amortyzacji stanów magazynowych i z licytacji komorniczych.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalnie oznaczone produkty outletowe, których cena jest nawet do 60% niższa w porównaniu do regularnych cen.

 

Produkty te mogą pochodzić z dystrybucji krajowych lub ze zwrotów konsumenckich. Czasami są to produkty zawierające uszkodzenia opakowania lub niewielkie uszkodzenia samego produktu. Uszkodzenia te są powierzchowne i mogą występować w formach degradacji obudowy, braku części wyposażenia i/lub dystrybucji innych niż krajowe.

 

Każdy produkt z rodzaju “Outlet” zawiera bardzo szczegółowy opis stanu, informację dotyczącą kompletności oraz opakowania.

 

Dodatkowo, każdy produkt jest przez nas starannie testowany pod kątem technicznym oraz możliwości spełnienia swojego przeznaczenia.

 

Przestrzegamy naszych Klientów, aby każdorazowo czytali opis danego produktu z sekcji “Outlet” w celu zapoznania się z jego stanem oraz zawartością kompletu.

 

Produkty z serii “Outlet” znajdziecie Państwo tutaj